• Konkursy świetlicowe

• EKO – MARZANNA – świetlicowy konkurs wiosenny.

W oczekiwaniu na wiosnę uczniowie klas I – III naszej szkoły wzięli udział w konkursie Eko - Marzanna. Przedmiotem konkursu było wykonanie kukły ekologicznej, symbolizującej odchodzącą zimę i nawiązującej do tradycji ludowej - odejścia zimy i nadejścia wiosny. Celem zaś było uświadomienie dzieciom, że z materiałów takich jak: siano, papier, słoma, drewno, sznurek można wykonać ładne, ciekawe prace. Komisja konkursowa oceniła prace pod kątem : pomysłowości, estetyki i materiału z którego Marzanna została wykonana. Laureatami konkursu zostali:

I miejsce – Julia Kędzierska – klasa II

II miejsce – Marcin Bąk – klasa I

III miejsce – Jakub Małysz, Izabela Zubrzycka – klasa I

Wyróżniono także prace następujących uczniów: Dominiki Kaczmaryk, Mai Siemaszkiewicz, Natalii Kijanka, Mileny Szegda, Kalinki Jackowskiej.

Laureaci i wyróżnieni uczniowie otrzymali dyplomy i upominki, prace zaś zostały zaprezentowane na szkolnej wystawie. Organizatorami konkursu byli opiekunowie świetlicy: B. Januszko, B. Szyngiera,, M. Wojtasik.

Foto galeria

Tekst B. Januszko